Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam i lënduar, por nuk ka vlerë të tregoj”, Kristi flet për Keisin: Unë luftën e bëra…(VIDEO)

“Jam i lënduar, por nuk ka vlerë të tregoj”, Kristi

Që prej largimit të Sabianit dhe hyrjeve të reja në shtëpi, duket se marrëdhënia mes Kristit dhe Keisit ka ndryshuar. Çifti duket se kanë rënë dakord që marrëdhënien e tyre ta vijojnë jashtë shtëpisë së BBV2.

Kristi: Luftën e kam bërë, gjërat që doja i kam bërë. Unë jam në rregull.

Kiara: Kjo ka rëndësi.

Kristi: Më Keisin jam afruar, bëmë bisedën që deshëm, që donte ajo.

Kiara: S’je fare i lënduar?

Kristi: Jam i lënduar, por s’kam ça bëj, tani nuk ka vlerë ta tregoj këtu lëndimin. Në fund të fundit nuk ka vlerë të lëndohem, kur unë ja kam kaluar shumë mirë me një person që kam kaluar me të shumë kohë. Po qëndrova më këtu, e di që do rihapet muhabeti, ajo do të ndërtojë identitetin e vetë, është e fokusuar te karriera.
 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore