Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, numëron 16 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan foto e video të ndryshme.

Mamaja e saj, Vera Ora, ka publikuar së fundmi një foto të 30-vjeçares ku shfaqet e veshur me bikini. Rita shfaqet në super formë dhe elegante.

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Ndërkohë këtë imazh, këngëtarja e famshme ka vendosur që ta ripostojë në “Instastory”-n e saj. Bashkëngjitur me të, ajo shkruan se është gati për verën.

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Kujtojmë se ditët e fundit Rita ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave online, për shkak të disa fotografive që qarkulluan menjëherë në rrjet. Ajo shfaqej në momente intime me të dashurin e saj të ri si dhe me një vajzë tjetër.

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore