Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ja kush do të jetë lideri i Big Brother Albania Vip

Ja kush do të jetë lideri i Big Brother Albania Vip

Banorët kanë zgjedhur njëri pas tjetrit një emër dhe një arsye që sipas tyre mund të meritonte denjësisht titullin e leaderit të shtëpisë.

Moderatorja Arbana Osmani paralajmëroi se roli i tij do të jetë mjaft i rëndësishëm Brenda asaj shtëpie.

Me shumicë votash, ky pozicion i është besuar balerinit  Ilir Shaqiri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore