Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ja cilët janë banorët që shkojnë në nominim

Ja cilët janë banorët që shkojnë në nominim

Spektaklin e sotëm u hap një televotim për më pak te preferuarit e publikut. 5 banorët më pak të preferuar ishin këta: Sabiani,Sarah,Antonela,Arjola,Dj Pm me Dj Dagz.

Nga 5 më pak të preferuarit nga publiku,banorët çuan në nominim Antonelën dhe Sabianin.

Bashkë me Antonelën dhe Sabianin është në nominim edhe Meridiani.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore