Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-truproja akuzon nënën e Kim Kardashian për abuzim seksual

Ish-truproja akuzon nënën e Kim Kardashian për abuzim seksual

Nëna e motrave të famshme Jenner-Kardashian, Kris Jenner, po përballet së fundmi me akuzën e abuzimit seksual nga ish-trupoja e saj.

Avokati i Kris i ka hedhur poshtë të gjitha pretendimet e ngritura lidhur me një proces gjyqësor të ngritur kohët e fundit kundër gruas së famshme.

Nga ana tjetër, Marc Mcwilliams, pohon në dokumentet e siguruara nga Us Weekly se ai ishte “subjekt i veprimeve seksuale të padëshiruara”, ndërsa punonte për Jenner dhe Kourtney Kardashian.

Ish-truproja akuzon nënën e Kim Kardashian për abuzim seksual

Ai është shprehur se rreth muajit Maj 2017 iu ankua punëdhënësit të tij David Shield Security. Ai gjithashtu pretendon të ketë qenë dëshmitar i Jenner duke bërë “komente të turpshme sugjestionues, seksiste, raciste, homofobe dhe ndryshe diskriminuese ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij”.

Mcwilliams u pezullua nga puna me Jenner në Shtator 2018, por vazhdoi të ishte boydguard për themeluesen e Poosh, Kourtney Kardashian. “Kris kategorikisht mohon se është sjellë ndonjëherë në mënyrë të papërshtatshme ndaj Marc Mcëilliams. Roja i sigurisë punonte jashtë shtëpisë dhe ai kurrë nuk hyri në shtëpinë e Kris, ” tha avokati Marty Singer për TMZ.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore