Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për ditën e saj të madhe (FOTO)

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja e “Victoria’s Secret”, Jasmine Tookes, ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me themeluesin e “Snapchat”, Juan David Borrero, në një ceremoni të veçantë në një kopsht magjik në Ekuador.

Tookes veshi një fustan nusërie që i la të gjithë pa fjalë. Fustani mban emrin Zuhair Murad, por është një model i frymëzuar nga fustani i nusërisë së Grace Kelly, 65 vjet më parë, kur u martua me Princin e Monakos, Rainier III.

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

“Ende nuk mund ta besoj që po jetoj një përrallë të jetës së vërtetë me Juan David Borrero”,- shkroi Tookes në një kolazh fotosh në Instagram nga ceremonia madhështore: “Jam zyrtarisht zonja Borrero.”

Sapo e panë foton, fansat dhe miqtë virtualë e kuptuan menjëherë që fustani i ngjante modelit të hershëm të Grace Kelly.

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Ish-modelja i dha fund beqarisë, veshi fustanin 65-vjeçar për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore