Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-i dashuri në kërkim, këngëtarja e njohur reagon për vrasjen e 27-vjeçarit (FOTO)

Ish-i dashuri në kërkim, këngëtarja e njohur reagon për

Këngëtarja e njohur, Baby G, ka reaguar për herë të parë në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku mbeti i vrarë Mehmet Qema.

Duket se ajo ka mbetur e tronditur nga kjo ngjarje e rëndë dhe në një postim në “Instastory” shkruan se nuk mund ta besojë.

Ish-i dashuri në kërkim, këngëtarja e njohur reagon për

“Nuk mund ta besoj! U prefsh në paqe! Nuk kam fjalë!”. Kujtojmë se këngëtarja njihej me viktimën nëpërmjet Blerim Hotit, i njohur ndryshe dhe si Lim Hoti. Me këtë të fundit, Baby G ka pasur një lidhje dashurie.

Ish-i dashuri në kërkim, këngëtarja e njohur reagon për

Nga ana tjetër, Qema është vrarë nga 28-vjeçari Marius Dema, me të cilin kishte qenë edhe i ulur në një lokal në lagjen “5 Maji”. Por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes se përse 28-vjeçari e ka qëlluar me plumb në gjoks duke i marrë edhe jetën.

Ish-i dashuri në kërkim, këngëtarja e njohur reagon për

Personat e tjerë të shpallur në kërkim për veprën penale moskallëzim krimi janë: Erlin Peka, Blerim Hoti, Braild Aga, Frenkli Myftari dhe Xhuliano Koçi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore