Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar pozon nudo në plazh (FOTO)

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar pozon nudo në plazh (FOTO)

Erjona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me foton e publikuar në Instagram. Modelja bukuroshe ka postuar një foto, ku shfaqet e zhveshur në plazh, duke mbuluar asetet e saj me duar.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga shumë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Ish gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjetet sociale duke vënë në pah format e saj trupore. 

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar pozon nudo në plazh (FOTO)

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar pozon nudo në plazh (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore