Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat (FOTO)

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat

Modelja 33-vjeçare, Soraja Vucelic, e njohur edhe për lidhjen e saj në vitin 2014 me futbollistin e famshëm, Neymar, poston herë pas here në rrjetet sociale fotografi shumë provokuese.

Gjoksi është një nga “asetet” e saj dhe nuk ngurron ta ekspozojë, sikurse edhe ka bërë së fundmi në Monte Carlo, ku ndodhet me pushime.

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat

Së fundmi ka postuar në llogarinë e saj në "Instagram" një fotografi e cila ka marrë reagime të shumta, pëlqime dhe komente. Si zakonisht në fakt, pasi janë 400 mijë persona që e ndjekin… 

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat

Ish-e dashura e Neymar e tepron! Poza që “çmendi” fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore