Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ish-bashkëshortin e saj e njoh, fëmijëve nuk...”/ Luizi komenton lojën e Arjola Demirit në BB VIP1: Ishte lojtarja më false

“Ish-bashkëshortin e saj e njoh, fëmijëve nuk...”/

Mbrëmjen e djeshme, banorët e “Big Brother VIP2” komentuan banorët e edicionit të parë, duke u vendosur në rolin e opinionistëve. Të ndarë në dy grupe, ata fillimisht komentuan finalistët e më pas disa nga ish-banorët më të spikatur.

Pasi panë klipin e aktores së njohur, Arjola Demiri, Luiz Ejlli komentoi në lidhje me lojën e saj gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Sipas këngëtarit të njohur, Arjola ka qenë një lojtare false përgjatë gjithë kohës që ka qëndruar dhe se në lojë ka përdorur fëmijët. Ejlli thotë se e njeh ish-bashkëshortin e aktores dhe se fëmijëve të saj nuk u ka munguar asgjë.

“Babain e fëmijëve të saj unë e njoh edhe nuk iu mungon absolutisht asnjë gjë fëmijëve, as jeta e luksit, as shtëpia, absolutisht asnjë gjë. Arjola ka qenë lojtarja më false nga fillimi deri në fund. Sa i përket lotëve është më se normale që nëna për fëmijë do qajë. Çdo dy ditë përmendte fëmijët e saj. Me gjithë respektin, aty të gjithë kishin fëmijë, nëna e motra. Arma e saj ishte përmend fëmijët-qaj, përmend fëmijët-qaj”, tha Luizi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore