Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Intervista me Oprah Winfrey që po kthehet në një bumerang për Harry dhe Meghan, pse s'pritet ‘asgjë e mirë’

Intervista me Oprah Winfrey që po kthehet në një bumerang

Intervista me Oprah Winfrey tashmë po kthehet në një bumerang për Harry dhe Meghan.

Më 1 mars, të dy klipet prej 30 sekondash me pamje paraprake të intervistës bënë xhiron në rrjet.

Fragmente në të cilat Princi Harry flet për lamtumirën e tij me Mbretëreshën, justifikuar me frikën se historia e Lady Diana, në veçanti marrëdhënia e saj e diskutueshme me paparacët dhe tensionet e vazhdueshme me familjen mbretërore, mund të përsëriten në jetën e Meghan Markle .

Mediat e huaja komentojnë se nuk pritet asgjë e mirë nga kjo intervistë e se mbi të gjitha vjen në një kohë të papërshtatshme.

 Kjo edhe për faktin se Princi Philip u transferua në spital. Pikërisht për këtë arsye, në shenjë respekti për Philip dhe kushtet e tij të dukshme shëndetësore jo t mira, ekspertët dhe subjektet mbretërore menduan se intervista e Harry dhe Meghan me Oprah Winfrey do të shtyhej.

Por një gjë e tillë nuk ndodhi. CBS ka njoftuar se intervista do të transmetohet në ditën dhe kohën e caktuar.

Nuk dihet nëse Harry dhe Meghan i kërkuan Oprah Winfrey dhe CBS të shtyjnë intervistën. Thuhet se familja mbretërore është “e tmerruar” nga ideja e intervistës.

Ndërkohë, ndryshe nga sa ishte thënë në fillim, intervista nuk do të jetë 90 minuta, por dy orë dhe tabloidet e kanë krahasuar tashmë intervistën e Dukës së Sussex me atë të Lady Dianën në vitin 1995.

Nuk dihet ende se çfarë pritet të ndodhë, por për momentin mediat e huaja komentojnë se gjërat “po shkojnë shumë keq”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore