Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Të gjithë kanë menduar të paktën një herë se prindërit e tyre nuk kanë qenë edhe aq të lezetshëm. E është normale për adoleshentët që kujdesen për reputacionin dhe statusin e tyre mes bashkëmoshatarëve. Ju e dini se si mund të jenë prindërit ndonjëherë.

Por teksa shikoni fotografitë e tyre të vjetra, me shumë siguri që mund të ndryshoni mendim e do të thoni “në fakt janë ‘cool’”. Në ato imazhe prindërit tuaj kanë qenë sa ju në moshë dhe duken aq bukur.

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Përdoruesit e rrjetit social “Twitter” kanë vendosur që të postojnë fotografitë e prindërve të tyre, duke treguar se sa trendi kanë qenë vite më parë, shkruan “Bored Panda”. Këto fotografi do ju kthejnë pas në kohë, atëherë kur fotot ishin vetëm bardh e zi.

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Imazhet bardh e zi që do iu kthejnë pas në kohë (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore