Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Ajo është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Është fjala pë Luana Vjollcën, e cila duket shumë e angazhuar edhe në muzikë, pasi së fundmi ajo publikoi një duet me artistin e njohur latin Jay Santos.

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Por pas suksesit të madh me këngën e titulluar “Locos”, Luana ka nisur punën për një tjetër projekt. Moderatorja bukuroshe është zgjedhur imazh i firmës ndërkombëtare Guess, lajm të cilin e bëri me dije vetë moderatorja pak kohë më parë.

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Por së fundmi Luana ka realizuar një set fotografik për markën në fjalë. Fotot ajo ka vendosur që t'i ndajë dhe me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale. Moderatorja e dashur për publikun duket si gjithmonë mahnitëse teksa pozon me një veshje që i nxjerr në pah linjat perfekte trupore.

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Luana Vjollca shfaqet e parezistueshme në setin e ri fotografik

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore