Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ilir Shaqiri futet në shtëpinë e BBVIP, përqafohet me Luizin dhe i jep mesazhin e papritur

Ilir Shaqiri futet në shtëpinë e BBVIP, përqafohet me Luizin

Duket se surprizat për banorët e Big Brothet VIP2 nuk kanë të mbaruar.

Ditën e sotme në kuadër të një loje brenda shtëpisë është futur fituesi i edicionit të parë i këtij formati, Ilir Shaqiri.

Ai ka dal në oborr teksa të gjithë banorët janë mbledhur rreth tij.

Ajo që bie menjëherë në sy është se si Iliri takon Luizin dhe i ofron atij një cigare teksa nis pa humbur kohë bisedën me banorët e tjerë.

Ndër të tjera ai ka patur një bisedë të shkurtër me Luizin, teksa nuk ka munguar dhe kurioziteti i banorëve të tjerë për të ditur infomacione nga jashtë dhe se si shihen ata nga audience.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Kush ka hyrë i parë do dal i fundit.

Luizi: Olta ka hyrë

Iliri: Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore