Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ilir Shaqiri fut në sherr banorët e BBVip 2/ Luizi i kërkon llogari pse e përqafoi, Olta: Nuk u kontrollova dot

Ilir Shaqiri fut në sherr banorët e BBVip 2/ Luizi i kërkon

Vëllai i Madh informoi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë.

Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Më parë u fut fituesi i BBVip 1, Ilir Shaqiri, dhe me hyrjen e tij, banorët e thyen rregullin direkt duke e takuar të gjithë Ilirin, e askush nuk respektoi rregullin e mosreagimit. Ishte pikërisht Olta ajo që prishi rregullin.

Olta: E pranoj fajin, ishte i imi. Po ju ça jeni duke bërë?

Luizi: The që nëse çuni më futet, do e përqafoj.

Olta: Po dhe e prisha me Ilirin, çfarë keni tani, unë e prisha

Luizi: Po ta mbajmë në kuadër të lojës moj burrneshë

Olta: Ok, pra dakort

Luizi: Ilirin nuk e ke as kushëri, as asgjë, mund ta kesh shok

Olta: Kisha shumë dëshirë ta takoja. Më doli spontanisht nuk e kontrollova dot

Luizi: Po këtë herë e prishe pra, iku, loja kushedi sa zgjat, do hyjnë 15 vetë, të gjithë ta prishim nga njëherë ça kuptimi ka

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore