Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ik në shtëpi, bëhu gati për një shtatzëni”/ Olta e këshillon, Kiara si “ushtar i bindur”: Si urdhëron, kërkesë tjetër ke?

“Ik në shtëpi, bëhu gati për një

Mbrëmjen e djeshme Olta dhe Kiara kanë diskutuar me njëra-tjetërn teksa ishin në dhomën e gjumit.

Teksa ishin duke folur për shtatzëninë, Olta e ka pyetur Kiarën nëse dëshiron më parë të lind një fëmijë me luizin apo të ketë një karrierë të suksesshme televizive.

Ndërkohë që nuk kanë munguar as këshillat “dashamirëse të Oltës, që i sugjeronin Kiarës të shkonte në shtëpi dhe të bëhej gati për një shtatzëni.

Pjesë nga biseda:

Olta: Kiara kam një pyetje,  Luizi sa të dali do fëmijë kurse ti do kesh një super karrierë.

Ça do bësh ti se puna që ke ti s’të lejon të jesh shtatzënë?

Kiara: Pse si ia bëjnë këto të tjerat? Kur të dal do e vendos

Olta: Epo mirë ashtu bëje një rrugë e dy punë

Kiara: Puu imagjino ti ngjajë edhe në energji Luizit. Mbi dollap të rri të kap atë, jam dhe me hernie…

Olta: E shikon që duhet të ikësh në shtëpi të mblidhesh të bëhesh gati për një shtatzëni, nuk je pra për këtu.

Kiara: Po moj si urdhëron, ndonjë kërkesë tjetër kishe?

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore