Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çifti më i ri i showbiz-it pritet të jetë Leonardo DiCaprio dhe modelja e njohur, Gisele Bündchen?

Çifti më i ri i showbiz-it pritet të jetë Leonardo

Joaquim Valente, instruktori xhudo-s, mund të jetë tipi i Gisele Bündchen, por astrologu Joy Yascone-Elms e sheh atë të ribashkohet me ish-in e saj, Leonardo DiCaprio. Përputhja mund të përfundojë këtë herë me një propozim.

"Leonardo DiCaprio do të kthehet si një interes romantik i kaluar gjatë 22 korrikut 2023 dhe 3 shtatorit 2023," tha Yascone-Elms me Showbiz Cheat Sheet.

Tani, ajo nuk e ka idenë për këtë dhe as Leonardo. Por kur u takuan, Saturni ishte aty, që është sfida në fushën e angazhimit. Pra, nuk do të ndodhte. Leonardo nuk ishte në një pozicion apo në mendësia për t'u përkushtuar dhe ai nuk i kishte shfaqur ato tipare gjithsesi.
Por ai do të dëshirojë martesën vitin e ardhshëm. Ata do të rikthehen si miq gjatë kësaj retrograde të Venusit, dhe unë mendoj se dashuria mund të ringjallet mes tyre dhe do të jetë disi si Bennifer (Jennifer Lopez dhe Ben Affleck).

Megjithëse Bündchen dhe Valente mund të jenë një përputhje e mirë, Yascone-Elms tha se "Venus retrograde tregon një rrëfim të ndryshëm". Kjo i jep Gisele Bündchen dhe Leonardo DiCaprio mundësinë për t'u rilidhur.

Me Venusin që shkon retrograde në Luan në korrik 2023, çifti mund të rindez një miqësi që çon në dashuri dhe martesë ndërsa Jupiteri kalon tranzitin e Demit. Leonardo dhe Gisele kanë përputhshmëri të shkëlqyer siç shihet në tabelën e Joaquim Valente. Leonardo ka një hënë Peshore dhe është një Akrep si Joaquim, i barabartë me fishekzjarrët. Lëvizja retrograde e Venusit, megjithatë, mund të sugjerojë gjithashtu që Tom Brady dhe Bündchen të ribashkohen. Gisele si një Gaforre në majë të lindjes së Luanit dhe Tom si një Diell Luan ata mund të hedhin një vështrim të dytë në lidhjen e tyre tani që Saturni sfidues do të ishte larguar në shtëpinë e tyre të shtatë të martesës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore