Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çifti i parë në Përputhen40? Iliri kap në pabesi Gilbertën dhe e puth në buzë

Çifti i parë në Përputhen40? Iliri kap në pabesi

Me sa duket çifti i parë në “Për’puthen +40” është konfirmuar. Iliri e ka kapi në pabesi Gilbertën gjatë takimit dhe në atë moment vendosi ta puthte. Ai iu shpreh Gilbertës në takim se i kishte munguar.

Iliri: E kam dashur prej kohësh. Mezi po prisja.

Konomi: Dyshova sa verë kishte pirë Iliri. Nuk të erdhi keq që ia more vjedhurazi atë puthje.

Iliri: Duke njohur tipin e Gilbertës… Pas largimit nga Gilberta po bëhesha pak i vrazhdë, nisa duhanin, shtova ne peshë dhe më pas rrezatova se vura re se diçka po ndihej në ajër se po ndryshonte.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore