Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çifti i martuar bënte set fotografie, avioni me ujë i bën të papriturën (VIDEO)

Çifti i martuar bënte set fotografie, avioni me ujë i bën

Ky është momenti i pabesueshëm që një aeroplan hedh ujë mbi një çift gjatë një foto-sesioni martesor.

Fotografi Wellinton Barbosa organizoi xhirimin e jashtëzakonshëm me çiftin, të quajtur Priscila Serraglio dhe Alisson Picinin, në Sorriso, Brazil.

Pamjet fillojnë me avionin që fluturon ulët mbi çiftin, të dy veshur me të bardha.

Avioni i verdhë fluturon ulët pas tyre ndërsa përqafohen dhe pozojnë për aparatin në një rrugë midis dy fushave me lule.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore