Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të ftohtë”, ndjekësja nuk e priste këtë përgjigje nga Olta Gixhari (FOTO)

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Në gushtin e vitit 2020, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin së bashku me partnerin e pagëzuan me emrin e bukur, Amar.

Aktorja e dashur për publikun, e cila tashmë jeton në Spanjë me familjen e saj, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Herë pas here ndan me ndjekësit momente mes jetës në Shqipëri dhe Spanjë.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Së fundmi, Olta ka postuar në “Instagram” një fotografi të ëmbël ku shfaqet së bashku me të voglin e saj. “Paqja ime”, shkruan ajo krahas kësaj poze kaq të bukur.

E teksa fotoja ka marrë mijëra pëlqime e komente të bukura, ka nga ata që nuk rrinë dot pa kritikuar. Madje jo vetëm kritikojnë, por edhe ofendojnë.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

“Idjote pa çorape bebi në këtë të ftohtë”, i shkruan ndjekësja, së cilës aktorja e njohur i është kundërpërgjigjur me ironi: “Shkruhet idiote se dua që të jesh e saktë”.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore