Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I zbuluan llogarinë me foto intime/ Policen sek*i e heqin nga puna (FOTO)

I zbuluan llogarinë me foto intime/ Policen sek*i e heqin nga puna (FOTO)

Një ish-oficere policie ka pohuar se ajo u detyrua të linte punën e saj pas kërkesës së shefit, kur kolegët i zbuluan llogarinë sekrete OnlyFans.

Melissa Williams, 46 vjeç, hapi për herë të parë llogarinë e saj me foto intime në maj 2020 dhe filloi të postonte foto me burrin e saj për të ekspozuar jetën intime të çiftit.

Nëna e dy fëmijëve, e cila kishte punuar në shërbimin e policisë për 28 vjet, e përdori gjithashtu faqen për t'u larguar nga puna e saj e rrezikshme dhe për të fituar më shumë.

Melissa, nga Kolorado, pretendon se ajo u ndje e turpëruar pasi kolegët i zbuluan sekretin. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore