Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

I zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

Tea dhe Bearti, çifti shumë i komentuar në media e rrjete sociale ishin të ftuar në "Roped with Olsi", ku treguan më shumë për lidhjen e tyre dhe marrëdhënien me konkurrentët pas largimit nga Për’puthen.

Tea tregoi se ata nuk kanë asnjë raport me konkurrentët e Për’puthen. Ajo i dha edhe një mesazh Shqipes, e cila zbuloi e para lidhjen e tyre të fshehtë.

“Suksese në jetë e dashur. Merru me jetën tënde, shijoje. Shpresoj të jesh e lumtur”, i tha Tea Shqipes nga ekrani.

I zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

I zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

I zbuloi lidhjen me Beartin, Tea ka dy fjalë për Shqipen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore