Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I ulur në karrocë dhe në spital, fansat u shqetësuan për shëndetin e Brad Pitt

I ulur në karrocë dhe në spital, fansat u shqetësuan

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa lëvizte me një karrocë në spital. Pamjet e publikuara nga mediat e huaja, duket se kanë shqetësuar shumë fansat e tij.

Në foton që u bë menjëherë virale në rrjet, Pitt shfaqet i shoqëruar nga mjeku dhe truproja i tij. E fansat pyesin se çfarë i ka ndodhur yllit të filmave?

I ulur në karrocë dhe në spital, fansat u shqetësuan

“Page Six” ka shkruar se Pitt ka vizituar një dentist në një spital në Los Angeles. Sipas prestigjiozes, ai qëndronte në karrocë pasi ekziston një politikë specifike në spitale, që përcakton që të gjithë pacientët duhet të largohen me këtë procedurë dhe të shoqërohen nga një mjek për sigurinë e tyre, në rast se nuk ndihen mirë.

Pra fansa qetësohuni, nuk ka asgjë të madhe për t’u shqetësuar. Aktori i juaj i preferuar është në gjendje të mirë shëndetësore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore