Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I tha Atdheut “i bukuri im”, Jasmina poston foton e vëllait të tij: Urime shpirti...

I tha Atdheut “i bukuri im”, Jasmina poston foton e vëllait

Një ditë më parë, Jasmina Kadriu, i la të gjithë pa fjalë kur la një koment në një foto të Atdheut. “I bukuri im”, shkruante konkurrentja e “Për’puthen” në foton e Atdheut, i cili i përgjigjet me një emoji zemër dhe një kurorë.

Por ajo nuk e ka lënë me kaq. Pas atij komenti që mori vëmendjen e të gjithëve, Jasmina i ka bërë një dedikim shumë befasues vëllait të Atdheut.

I tha Atdheut “i bukuri im”, Jasmina poston foton e vëllait

Teksa ka postuar një foto të Butrint Xharavinës në “Instastory”, ajo ka shkruar edhe diçka që i ka habitur fansat e saj dhe jo vetëm.

“Urime shpirti shpirtit tim”, shkruan Jasmina në foton në fjalë, duke i çuditur të gjithë. Nuk dihet se çfarë po ndodh, apo gjithçka po e bën për inat të Andit, i cili u duk mjaft i afërt në takimin me Sarën.

I tha Atdheut “i bukuri im”, Jasmina poston foton e vëllait

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore