Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I riu nuk njeh Rihannën, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (Video)

I riu nuk njeh Rihannën, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (Video)

Imagjinoni të jeni ngjitur me Rihannën dhe t’i kërkoni emrin e Instagramit, sepse thjesht nuk e njihni. Kjo i ka ndodhur një të riu në Neë York, i cili po marshonte kundër urrejtjes ndaj aziatiko-amerikanëve.

Rihanna u solidarizua duke marrë pjesë në këtë protestë së bashku me asistenten e saj, Tina Truong.

Ajo mbante syze, kapuç dhe maskë dhe kishte në duar një pankartë ku shkruhej “Urrejtja = Racizmi kundër Zotit” dhe #StopAsianHate. Gjatë protestës, një djalë i kërkon Instagramin për ta etiketuar në një foto dhe ajo ia shkruan në telefon, ndërsa ky i fundit hutohet krejtësisht dhe e pyet “Ti je kjo?”.

Momenti është bërë viral dhe ka marrë mijëra shpërndarje në rrjete sociale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore