Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"I paguaja edhe borxhet të dashurit"! Fifi: Iku me dashnoren në Greqi me paratë e mia

"I paguaja edhe borxhet të dashurit"! Fifi: Iku me dashnoren

Këngëtarja shqiptare Fifi, së fundmi ka folur në “Big Brother Vip” për ish-partnerin e saj, teksa ka thënë se ai e ka lënë, sepse sipas tij, ajo qante shumë.

Ajo thotë se ajo i paguante dhe borxhet atij, madje me lekët e saj shkoi për pushime në Greqi, me një femër tjetër.

“Unë nuk ju besoj meshkujve më, ai tjetri që do të vijë në jetën time duhet të më bindë.

Për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vetë me dhënë gjithçka për një njeri, edhe me u zgjuar një ditë papritur edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa.

Njëjtë më ka ndodhur edhe me atë para këtij të fundit.

Kam qenë me të, u nda me mua se nuk i pëlqente që unë qaja

Se kur u njoh me mua, më pa në televizion vetëm duke qeshur dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë.

Ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja i paguaja borxhet.

Në një rast ai shkoi dy javë në Greqi me paratë e mia.

Kur u kthye kishte nisur një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, ka rrëfyer ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore