Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë vëmendja te vajza e ish-deputetes (FOTO)

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën, e cila herë pas here poston imazhe shumë “hot” në “Instagram”.

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet me një fustan shumë të shkurtë, që për pak nuk i ka zbuluar më shumë seç duhet.

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Gjithashtu fustani ka edhe një dekolte mjaft të hapur, duke mos i lënë kështu vend imagjinatës së fansave të shumtë. Këta të fundit nuk ia kanë kursyer aspak komplimentet biondes bukuroshe.

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Seksi me fustanin e shkurtër e dekoltenë e hapur, e gjithë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore