Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas largimit të Anës (FOTO)

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

Të dielën, Ana Kauri u largua nga “Përputhen”. Ajo tha se ndihej e trazuar dhe jo vetëvetja, duke kërkuar daljen nga programi.

“Nuk arrija dot të dalloja se kush ishte Ana në të gjitha situatat”, u shpreh ish-konkurrentja mes lotësh. Së fundmi, ajo ka bërë një status falenderues për produksionin dhe publikun, ku vihet re edhe një koment nga Fation Kuqari.

Ai i ka komentuar disa emoji, si për t’i thënë që është i lumtur që doli nga emisioni. Kujtojmë se pak kohë më parë, i ftuar në “Roped With Olsi”, Fationi i kërkoi Anës të dilte beqare nga programi.

Mos vallë dyshja do të vazhdojnë njohjen jashtë? Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

I kërkoi të dilte beqare nga Për'puthen, Fationi reagon pas

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore