Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“I keq”/ Beniada nuk e lë rehat, Iliri i kafshon gishtin (VIDEO)

“I keq”/ Beniada nuk e lë rehat, Iliri i kafshon gishtin

BB VIP – “Vëllai i Madh” u ka bërë dje banorëve lojën me kuti. Secili prej tyre kishte në sallon kutinë me foton përkatëse dhe do futeshin brenda në të. Banorët duhej që të qëndronin sa më gjatë dhe në fund të dilte një fitues.

E gjatë kohës që ndodheshin brenda në kuti, banorët biseduan me njëri-tjetrin, bënë sikur po flsinin në telefon e herë pas here edhe ngacmoheshin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Beniada në një moment i afrohet kutisë së Iliri si një mace e nervozuar. Ajo i afrohet avash-avash duke bërë si mace, e nga ana tjetër balerini i njohur nuk reagonte.

Por teksa nxjerr dorën nga kutia e saj dhe e fut tek ajo e Ilirit, ky i fundit duket se e kafshon.

“Më ka ngrënën me dhëmbë, jo, jo, i keq”, dëgjohet të thotë modelja e njohur, teksa Iliri po qeshte.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore