Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“I ke hequr thikat”/ Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur t’i ngul pas shpine...(VIDEO)

“I ke hequr thikat”/ Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur

Në debatin e Oltës dhe Luizit është përfshirë gjithashtu Armaldo dhe Qetsori.

Olta dhe Luizi kanë ironizuar njëri tjetrin përgjatë gjithë debatit.

Luizi u shpreh se tashmë “thikat” i ka ruajtur për ‘ t’ia ngulur asaj pas shpine’.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore