Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku “Hollywood”-in poston foton me nusen (FOTO)

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

Marko Caka është aktori i njohur shqiptar, i cili po korr sukses në kinematografinë ndërkombëtare. Ai është mjaft i njohur edhe nga personazhe të ndryshme në Nju Jork, teksa gëzon një respekt të madh prej tyre.

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

Së fundmi, aktori ka dhënë një lajm të bukur për fansat e tij. Ai i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me partneren Ediola.

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

Marko ka publikuar në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij. Në pozën në fjalë, Caka është me kostumin e dhëndrit, ndërsa Ediola shkëlqen me fustanin e bardhë të nusërisë.

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

“Zoti dhe Zonja Caka”, ka shkruar aktori krahas fotografisë që ka marrë shumë urime për martesën.  

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

I jep fund beqarisë, aktori shqiptar që preku

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore