Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I harruan debatet brenda BBV/ DJ Dagz dhe Sabiani bëjnë paqe, shkëmbejnë puthje e përqafime

I harruan debatet brenda BBV/ DJ Dagz dhe Sabiani bëjnë paqe,

Banorët e shtëpisë së BBV edhe pse kanë dalë nga shtpia më e njohur në Shqipëri vazhdojnë që të jenë të diskutuar dhe në qendër të mediave. 

Megjithëse brenda shtëpisë kanë pasur disa herë debate dhe raporte jo shumë të mira me njëri-tjetrin, Sabioni dhe DJ Dagz, duket se kanë bërë paqe pas largimit nga spektakli. 

Nëpërmjet një video të publikuar ata janë shfaqur në miqësinë e njëri tjetrit.

Ata kanë realizuar së bashku një video nga prapaskenat e spektaklit, ku shihet teksa i dhurojnë përqafime të zjarrta njëri-tjetrit.

‘Ja dhe vëllai i vogël ka ardhur këtu nga Kosova’, dëgjohet duke thënë Sabiani, pasuar nga DJ Dagz, i cili thotë: “Sabi, të dua shumë”.

Raportet e ftohura të tyre në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, vinin ngase dyshja Dagz dhe PM kishin pasur përplasje me balerinin Ilir Shaqiri, i cili është mik i mirë i Sabianit.

I harruan debatet brenda BBV/ DJ Dagz dhe Sabiani bëjnë paqe,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore