Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Seksi dhe e ‘nxehtë”, modelja e kolme rikthehet me postimet provokuese (FOTO)

Seksi dhe e ‘nxehtë”, modelja e kolme rikthehet me postimet

Kishte disa kohë që nuk kishte bërë postime në “Instagram” dhe fansave të saj u kishte munguar shumë. Është fjala për modelen e kolme, Demi Rose, e cila ka ‘rritur’ edhe më shumë temperaturat me pozën e saj të fundit.

27-vjeçarja nuk ka aspak turp që të tregojë format e saj bombastike në rrjetet sociale, e kështu ka bërë edhe së fundmi.

Seksi dhe e ‘nxehtë”, modelja e kolme rikthehet me postimet

Demi Rose “ngriti” pulsin edhe një herë teksa pozoi për disa foto të mrekullueshme të cilat i postoi në “Instagram”.

Teksa është duke shijuar disa ditë pushime në Mykonos, Greqi, modelja  ka nxjerrë në pah pjesën e përparme duke u mbuluar me temina.

Seksi dhe e ‘nxehtë”, modelja e kolme rikthehet me postimet

Seksi dhe e ‘nxehtë”, modelja e kolme rikthehet me postimet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore