Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dedikoi këngë të dashurës së ish-të dashurit, flet Niki Deliorgji: E falënderoj sepse rizgjoi te unë...

I dedikoi këngë të dashurës së ish-të dashurit,

Kleoniki Delijorgji thotë se në fakt ajo është e para në botë që i ka kënduar një këngë të dashurës së ish-të dashurit të saj, duke falënderuar.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo tha se kishte përjetuar një ngjarje traumatike për të dy vite më parë, pasi kishte parë në rrjetet sociale një foto të të dashurit të saj me një vajzë tjetër.

Pavarësisht dhimbjes, ajo thotë se femrat nuk duhet të konkurrojnë me njëra-tjetrën, nuk duhet të krahasohen me njëra-tjetrën dhe se të gjitha janë “perëndesha”.

Niki shprehet se e dashura e ish-të dashurit zgjoi te ajo pikërisht këtë “traumë” dhe se ajo punoi për ta “shëruar këtë plagë”.

“Jam e para në botë që bëj një gjë të tillë. Neve femrave na jepet ideja që duhet ta krahasojmë veten me njëra-tjetrën. Ajo ka rizgjuar te unë këtë lloj traume dhe unë kam punuar për këtë. Ajo mua ma ka prekur këtë plagën dhe unë i kam dhënë rëndësi, e kam shëruar. Ka dy vite që ka ndodhur si histori dhe unë tani jam gati ta nxjerr. Unë isha e lidhur, ishte dashuria e parë e vërtetë dhe si ne femrat që ëndërrojmë si nëpër filma që do përfundojmë bashkë. Pastaj pash një foto të të dyve duke u puthur, u ndjeva e shkatërruar normalisht. Ne ishim të ndarë, pro unë po shpresoja që do të riktheheshim. Por tani ka kaluar dhe unë mendoj që femrat nuk kanë pse të ndjenë atë garën mes njëra-tjetrës. Të gjitha femrat janë perëndesha”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore