Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dedikoi këngë Ledianës, Melisa i kthehet Mevlanit: Të gjithave i ke dhuruar lule e çokollata, mua më përplase pas mullarit

I dedikoi këngë Ledianës, Melisa i kthehet Mevlanit: Të

Melisa është lënduar jo pak nga veprimi i Mevlanit, pasi ky i fundit i dedikoi këngë Ledianës, në takimin e parë të tyre.

Në studio, Melisa tha se “e hedh poshtë Mevlanin”, ndërsa tha se ndaj saj nuk ka bërë kurrë asnjë veprim.

Ajo i tha Mevlanit se ka suprimuar gjithmonë vajzat në takime me çokollata e lule, ndërsa “mua më përplase pas mullarit”.

“Sindin e surprizave me lule dhe arush, Ledianën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan. Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit, tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave i ke dhuruar lule  e çokollata”, tha Melisa.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore