Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e reja bën transformimin drastik (FOTO)

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

Të duash veten dhe trupin tënd është shumë e rëndësishme. Nëse nuk jeni e lumtur me mënyrën se si jeni, atëherë keni mundësinë që ta ndryshoni, ose në të kundërt shëndeti juaj mendor do të vuante.

E kjo është pikërisht ajo çfarë ka bërë një nënë beqare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kur mori vesh se i dashuri i saj po e mbante atë të fshehtë nga prindërit e tij, për shkak se ishter shumë e shëndoshë, Samantha Rawley mori vendimin e rëndësishëm.

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

Ajo vendosi që të humbte 90 kilogramët e tepërt, në mënyrë që të hakmerrej. Samantha ka zbuluar se nuk e ka bërë vetëm për ish-partnerin, por donte edhe të shikonte veten e saj ndryshe nga ç’ishte.

E reja ka thënë se fillimisht donte të donte dhe të respektonte veten e saj. Pasi u mundua që të humbiste kilogramët e tepër me mënyra tradicionale dhe dështoi, ajo vendosi që të bënte një operacion.

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

Pasi shpenzoi 20 mijë dollarë në operacionin gastrik të stomakut, Rawley arriti që të humbte plot 90 kilogramë dhe të dukej mahnitëse. Në profilet e saj në rrjetet sociale, ajo ka publikuar fotografi nga udhëtimi i saj i vështirë dhe që i kërkoi shumë përkujdesje që të duket kaq seksi që është tani.

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

I dashuri nuk e prezantoi me prindërit se ishte e shëndoshë, e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore