Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dashuri feston ditëlindjen, Bebe Rexha poston fotot romantike

I dashuri feston ditëlindjen, Bebe Rexha poston fotot romantike

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është një nga emrat më të pëlqyer në tregun muzikor ndërkombëtar sa i përket projekteve që realizon.

Prej disa kohësh, ylli i muzikës është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me pronarin e produksionit “Moving Images Entertainment”, Keyan Safyari.

Ky i fundit feston sot ditëlindjen e tij të 39 dhe nuk ka munguar një dedikim special nga ylli shqiptar. Bebe ka ndarë disa momente të lumtura pranë partnerit në rrjetin social Instagram duke treguar se sa e do dhe se sa e lumtur është pranë tij. Ajo ka shkruar:

"Urime ditëlindjen Keyan. Të dua!".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Rikujtojmë se lidhja e Bebe-s me Safyari u bë zyrtare në verën e vitit 2020. Bebe së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me DJ-in e famshëm, David Guetta.

Dyshja kanë publikuar remiksin e këngës “Blue”, në një version të ri të titulluar “I’m Good”. Me t’u publikuar, kënga ka filluar të ngjitet me shpejtësi në krye të top listave në shumë vende të ndryshme të botës. Fansat vlen të theksojmë se janë të mahnitur me versionin e ri.

I dashuri feston ditëlindjen, Bebe Rexha poston fotot romantike

I dashuri feston ditëlindjen, Bebe Rexha poston fotot romantike

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore