Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I dashuri 20 vite më i vogël se ajo, aktorja tregon reagimin epik të ish-burrit: Ti gjithnjë zgjedh...

I dashuri 20 vite më i vogël se ajo, aktorja tregon reagimin epik

Ti gjithnjë zgjedh djem të bukur”,- kështu i ka thënë ish-burri Adriana Matoshit kur mori vesh për lidhjen e saj të re me futbollistin 21 vjeçar Keith Qwen Groenveld.

Matoshi tha për “Ftesë në 5” që është njohur që në gjimnaz me ish burrin e saj Arjan Sylejmani dhe se janë martuar shumë të vegjël.

Edhe pse me 4 fëmijë, aktorja i dha fund martesës së saj gati 15 vjeçare rreth 6 vite më parë, ndërsa sot është duke shijuar lidhjen e saj të re me futbollistin afrikan.

Edhe pse është paragjykuar shumë për moshën dhe prejardhjen e të dashurit të saj të ri, në fakt ish- bashkëshorti i saj është ai që e ka këshilluar të mos dëgjojë fjalët e të tjerëve, por vetëm zemrën e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore