Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"I bëmë letrat e martesës për..."/ Habit Semi për ish-partnerin: Po Boku mashtron içik kështu

"I bëmë letrat e martesës për..."/ Habit Semi

Banorët e dënuar nga “Vëllai i Madh” do duhet të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në Shtëpinë e Dënimit.

Për t'u përshtatur me kushtet e reja, ata kanë nisur të diskutojnë për tema të ndryshme, një prej të cilave ishte edhe emigrimi.

Semi tregoi se vite më parë kishte vendosur ta linte Shqipërinë, madje për ta bërë këtë përshpejtoi edhe martesën e saj me ish-partnerin e saj Bojken Lakon.

“U fiksuam që të iknim, bëmë edhe celebrimin për këtë por Boku mashtron içik kështu dhe edhe pse thoshte më pëlqen të iki ndërroi mendje”,- tha Semi me të qeshur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore