Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Humbi ndjenjat live në emision/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të…

Humbi ndjenjat live në emision/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do

Pas një debati të me Balinën, Fifi humbi ndjenjat live gjatë emsionit.

Pasi u qetësua Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë.

Fifi tha se do të vazhdojë të qëndrojë në Big Brother Albania Vip. “Në këto momente të vështirë mu kujtua nipi. Do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi për t’i treguar të gjithëve se sa e fortë jam dhe se do ja dal”- tha Fifi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore