Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare:  Gjithçka dua është... (FOTO)

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

Modelja e njohur shqiptare, Tika Camaj, njihet për pozat e saj seksi dhe provokuese. Në profilin e saj në "Instagram", ajo numëron 584 mijë ndjekës, të cilët surprizohen herë pas here nga fotot e bukuroshes.

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi Tika ka postuar disa poza ku shfaqet mjaft elegante dhe në super formë.

Bukuroshja shfaqet e veshur e gjitha me të bardha, teksa ka marrë poza provokuese. Ndërkohë krahas këtyre fotove Tika shkruan: “Gjithçka dua është arrë kokosi dhe të jem mbretëreshë”.

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

“Hot” në pozat e fundit, modelja e njohur shqiptare: 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore