Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Hajde ti se do dal unë”, Olta fton Kristin të bëjë dush me Kiarën, Luizit i ikën truri: Për sytë të ballit... (VIDEO)

“Hajde ti se do dal unë”, Olta fton Kristin të

Kiara dhe Olta ishin duke bërë dush, teksa Kristi dhe Ronaldo po prisnin në radhë. Më vonë grupit iu afrua dhe Luizi. Moderatorja e njohur u duk ze u ndje në siklet pasi djemtë po e shikonin dhe iu kërkoi të mos e bënin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Kiara: Mos më shikoni ju lutem se e kam shumë bezdi. Kthehuni

Luizi: Ke të drejtë (dhe kthen Kristin që të mos shohë dhe vetë vazhdoi të shikonte)

Luizi: Sa e mira është

Olta i thotë Kristit: Kristi do vish ti se do dal unë tani? Mbarova.

Kristi: Po pra, dil ti të futem unë

Luizit nuk i pëlqeu aspak kjo dhe i tha: Futesh ti, po për sytë të ballit futesh i shtrirë.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura te Kiara dhe te pjesa tjetër e grupit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore