Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Hajde të jap një puthje"/ Takimi me Adën nuk shkon mirë, a është i lidhur Hyseni me Alvisën (FOTO)

"Hajde të jap një puthje"/ Takimi me Adën nuk shkon

Puntatën e sotme në Për’puthen u transmetua takimi i Hysenit dhe Adës. Hyseni është acaruar shumë me vajzën sepse ajo i vuri kusht që ai të telefononte Alvisën.

Ada është shprehur shumë dyshuese se Hyseni dhe Alvisa po bëjnë lojë të dyfishtë dhe kanë një lidhje jashtë, duke i mashtruar të gjithë.

Ada: E ke numrin?

Hyseni: Jo nuk e kam.

Ada: Pse nuk e mban mend?

Hyseni: Nuk ka lidhje a e mbaj mend.

Ada: Që të më bindësh, telefono Alvisën.

Hyseni: Si ta telefonoj Alvisën, po hajde të të jap një puthje.

Ada: Jo mo ça puthje.

"Hajde të jap një puthje"/ Takimi me Adën nuk shkon"Hajde të jap një puthje"/ Takimi me Adën nuk shkon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore