Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Habit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi për të kryer marrëdhënie seksuale (FOTOT)

Habit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi për

Aktorja italiane Valentina Nappi ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara” në Radio.

E famshme për disa filma porno ajo ka treguar se tashmë në Itali ka rënë buxheti për të tillë filma.

“Më pëlqejnë për momentin. Jam bërë me hapur ndaj seksit dhe marrdhënieve me njerëzit. Në porno nuk ka rëndësi historia apo skenari. Është thjesht eksitim dhe masturbim. Skenarët janë për një tjetër kinema”, tha Valentina.

Më tej, ajo ka treguar se një herë ishte e mërzitur dhe duke u kthyer për në shtëpi mori me vete një emigrant dhe kreu marrëdhënie seksuale me të.

Çdo qenie njerëzore ka të drejtat e saj. Unë kështu jam. Pa kufij.”

Habit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi përHabit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi përHabit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi përHabit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi përHabit aktorja italiane: Ja pse marr refugjat në shtëpi për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore