Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush këngëtarja sot?

Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen. Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël.

Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 30 vjeç./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore