Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Gjysmë e zhveshur, Oriola poston pozat “hot” nga shtrati: E rezervuar dhe... (FOTO)

Gjysmë e zhveshur, Oriola poston pozat “hot” nga shtrati: E

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekësit e saj.

Bukuroshja brune shfaqet e veshur me një bluzë të shkurtër rozë, si dhe me të brendshme në të njëjtën ngjyrë. Fansat kanë vënë re menjëherë trupin e saj perfekt dhe muskujt e barkut të sheshtë.

Gjysmë e zhveshur, Oriola poston pozat “hot” nga shtrati: E

“E rezervuar dhe e zënë...”, shkruan modelja krahas këtyre fotografive që i kanë vënë “flakën” rrjetit. Gjithashtu Oriola kishte vendosur që flokët t’i mbante të lëshuara dhe të pozonte nga shtrati me një laptop pranë.

Nga ana tjetër kujtojmë se Marashi prej disa muajsh është duke shijuar lidhjen e dashurisë me futbollistin e njohur, Eros Grezda, me të cilin nuk ngurron që të postojë foto në rrjetet sociale.

Gjysmë e zhveshur, Oriola poston pozat “hot” nga shtrati: E

Gjysmë e zhveshur, Oriola poston pozat “hot” nga shtrati: E

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore