Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës luksoze (FOTO)

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku përmes postimeve të ndryshme mban vazhdimisht të informuar fansat për çdo të re rreth saj.

Së fundi, bukuroshja brune ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër vjollcë e me plot shkëlqim.

Në atë fustan, ajo vuri në pah gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa dukej në formën më të mirë të mundshme.

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës

Gjithë vëmendja te Morena Taraku, pozon seksi pranë makinës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore