Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Gjëja që të eksiton më shumë te Luizi?"/ Oltës i bie pyetja me spec, si u përgjigj aktorja

"Gjëja që të eksiton më shumë te Luizi?"/

Olta dhe Kiara u janë përgjigjur një sërë pyetjesh të përgatitura nga vëllai i madh gjatë qëndrimit në suitën e improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mes pyetjeve ishin dhe disa me “spec”, teksa njëra prej tyre ishe se çfarë i eksitonte vajzat më shumë tek Luizi.

“Puthja”-  u përgjigj Kiara.

Nga ana tjetër, Olta deklaroi se Luizi i duket shumë tërheqës kur kërcen dhe sipas saj është gjëja më e bukur që ai ka.

“Tani nuk mudn të flas unë për këtë gjë, sepse nuk më eksiton më asgjë, por gjëja më e bukur që ka ai njeri është kur kërcen. S’kam parë çun që të kërcejë aq bukur. Kërcen yll”- tha Olta.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore