Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar”/ Aurela Hoxha habit me urimin për të birin: Mos i trego...

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një djalë, Alaron dhe një vajzë, Luna/Ea.

Prej disa kohësh ajo jeton me partnerin e saj në Spanjë, të cilit nuk ia ka treguar asnjëherë portretin.

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të

Mesa duket Aurela kërkon të ruajë hermetike disa detaje nga jeta e saj private, por në ditëlindjen e të birit nuk rezistonte dot pa bërë një urim.

Madje, në urim zbuloi se mes djalit dhe vajzës, i biri është fëmija i saj i preferuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shhh, mos i trego Luna/Ea’s. Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do dite qe te solli ne jeten time, ti i jep kuptim ! Te duaaaaa, te duaaaam! Frym! ??”- shkroi ajo, edhe kësaj here pa treguar portretin e të birit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore