Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Georgina “vjedh” vëmendjen nga Ronaldo, shfaqet në Katar e veshur me... (FOTO)

Georgina “vjedh” vëmendjen nga Ronaldo, shfaqet në Katar e

Georgina Rodriguez kudo që shkon merr gjithë vëmendjen për vete. Edhe tani që ndodhet në Katar për të mbështetur partnerin e saj, Cristiano Ronaldo në Kupën e Botës, sytë janë tek ajo.

Modelja e famshme ka mahnitur tifozët me daljen e saj më të fundit. E veshur me një fustan të zi dhe një palë çizme të gjata të bardha me takë të lartë, 28-vjeçarja ka arritur të tërheqë vëmendjen teksa vizituar ekspozitën “Forever Valentino” në Doha.

Partnerja e futbollistit të famshëm ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Ndërkohë kombëtarja e Portugalisë do të luajë nesër kundër Zvicrës, në orën 20:00, në fazën 1/16 të Kupës së Botës. E sigurisht që Georgina do të jetë në tribunë për të mbështetur partnerin e saj Ronaldon dhe ekipin e Portugalisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore